FANDOM


WoWScrnShot 120416 162227

První screenshot :-)

Co je Wasteland ?

Wasteland je projekt, který jsem již zmínil asi čtyřikrát v blogu, nicméně až dnes jako "Wasteland". Wasteland je pouze pracovní název, ale není vyloučeno, že by mu mohl tento neázev zůstat. Tento projekt vznikl hlavně pro to, aby nahradil nedokončený Afterfall. Afterall jsem chtěl původně dokončit takový jaký byl, ale po domluvě s world builderem Afterfallu jsem se vrhl na projekt úplně nový. Důvodem byl náš rozdílný styl world buildingu, nicméně jsem dostal svolení použít modely Afterfallu na můj projekt Wasteland. Těch je v porovnání s počtem nově vytvořených pro Wasteland jen zanedbatelná hrstka. Nyní jsem přibližně na 500 modelech a toto číslo bude dále růst aby mapa tohoto projektu vypadala velmi věrohodně. Půjde možná o největší úpravu pro WoW clienta vůbec.

O příběhu vám můžu říct jen že v 90 letech se prostě něco stalo a nyní, pár let potom je svět zničen. Bude zde i mnoho easter eggů, vlastně už jsou zde asi tři desítky. Tato postapokalyptická mapa má 154 ADT, což znamená, že je celkem dost velká. Pro představu, hotová část mapy je nyní větší než původní Mythia a to nejsem možná ani ve čtvrtce práce. Nyní dělám skoro jeden rok na tomto projektu a za tento rok budu mít dokončeno velké hlavní město a jeho přilehlé okolí což by mělo být vůcec to nejobtížnější z tohoto projektu. Projekt Afterfall využíval původní svět postavený Blizzardem, přesněji se nacházel v zóně Badlands, ale Wasteland bude mít kompletně svojí mapu.

Update 2.11.2017

Bez pár týdnů je to rok co jsem začal a nyní mám hotové hlavní město projektu. Bylo vytvořeno přibližně jeden tisíc modelů aby jsem toto město utvořil podle svých představ. Skládá se ze tří přístupných čtvrtí, které v budoucnu mohou být rozšířeny dál do města. Každá z těchto čtvrtí má několik ulic a něco unikátního pro ní charakteristické, taky aby to nevypadalo v těchto čtvrtích podobně.

Udělal jsem i přístupné budovy a sice několik domů má otevřené vchodové dveře do chodeb kde jsou přísupné i některé byty. Dále se zde nachází metro, letiště, obchodní dům, autosalon, knihovna, hospoda, sámoška, strip bar, tělocvična, klinika a restaurace. Jsou zde i temné zákoutí a uličky, které můžou skrývat něco víc než se na první pohled zdá. Přejít z kraje jedné čtvrti na okraj té poslední je jako přejít z Rudostřeší do Runového Tábora na mapě Mythie. Nakonec se mi podařilo vyřešit aby model oheně osvětloval v noci okolí.

Update 10.11.2017

Dneska to bude jen rychlej update o nové screenshoty, které převážně ukazují dokončení města, nebo neříkejme města, ale nyní už má jméno a sice Deltar City. Je to první stále jméno v tomto projektu, už se měnit nebude. Je potřeba vymyslet plno názvů ulic, míst a dalších měst či vesnic a kdyby někdo měl plodné nápady, může je sem napsat. Pokud se mi budou líbit, tak je rád použiju. Dál jsem zapracoval na vzhledu menu. Zejména Login Screen a Character Screen (viz. nové video) a nějaké malé úpravy dalších textur menu.

Download

Protože já už bohužel nemám čas na projektu pracovat, rozhodl jsem se ho uvolnit, něco je lepší, než nic :-)

Video

Release My unfinished projects-1

Release My unfinished projects-1

The First Look-1

The First Look-1

The Second Look

The Second Look

Wasteland Night

Wasteland Night

Interface-0

Interface-0

Warcraft Post-Apocalyptic Mod - Deltar City-0

Warcraft Post-Apocalyptic Mod - Deltar City-0

Obrázky

Mainpagepic

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.