Reznik Wiki
Advertisement

Fls3.jpg

Informace o patchi

Tento patch obsahuje pár reskinů, jeden model swap a edit GlueXML, to znamená, že pro jeho spuštění je třeba mít upravené (odstraněno MD5 a SIG, je to prakticky crack) WoW.exe. Může to znít zpočátku otravně, když se musí navíc k patchi řešit i WoW.exe, ale oboje stačí nakopírovat na patřičná místa (doporučuji udělat zálohu původního WoW.exe) a pak se stane něco perfektního. Kromě upraveného login screenu zde lze odškrtnout, aby si hra pamatovala nejen jméno účtu, ale i heslo. Takže konec nudného psaní dlouhého hesla (zvlášť když se přemáčknete) obvzlášť na free serveru při čekání než se server nahodí, login screen jde rychle přeskočit a hrát. :-)

Jak funguje ukládání údajů

A navíc je menu WoW v češtině. Hodně podobný login screen využívá i patch The Reznik Era, SnowCraft, ale i menší patche jako Můj Azylový Kemp nebo Universe atd... Heslo se ukládá do Config.wtf (World of Warcraft\WTF\Config.wtf) do SET accountList "HESLO". Velká výhoda uložení hesla je zejména pro ty, kteří vytvářejí vlastní patche, protože se běžně do hry loguji i 100x za hodinu, když pracuji na novém patchi a to vás psaní hesla velice omrzí.

Verze 2.0

Po dlouhé době jsem se rozhodl aktualizovat tento patch o všechny nové věci, které umím vytvořit. Pro někoho je toto možná zbytečnost, pro lidi jako já je to nezbytná nutnost. Pokud pracuji na novém patchi, addonu nebo na čemkoliv jiném co vyžaduje nalogování do hry, aby jsem se podíval na provedené změny, musím také pokaždé psát pro nalogování heslo a to vás ale velice brzo naštve, takže toto je primární úkol pro tento patch, logovat vás rychle a bezstarostně. Sekundární úkol, který plní zejména od této druhé verze je samozřejmě reklama, protože tento login screen bude prakticky v každém patchi (kromě velkých projektů, které mají svoje tématické login screeny). A za třetí to může být i klíč k nalezení dalších informací za předpokladu, že na patch narazil náhodně a nestáhl ho nikde "odemě". Tato nová verze má úplně předělaný vzhled (viz. video), promítá sedm různých scén odkazujících sem na mojí wiki. Změnil jsem také hudbu v menu, ostatní věci jako loading screeny nebo addony jsem ponechal. Ke stažení je dole, archiv obsahuje jak anglickou tak i českou verzi. Login screen na této bázi jsem původně vyvinul pro můj Wasteland Project.

WoWScrnShot 071821 184757.jpg

Verze 3.0

Poslední verze, ale ještě nedokončená, byla prvně k vidění v Gurubashi Arena patchi. Nyní je víceméně hotová a připravena k použití, ale i přesto bych byl velmi rád, kdyby někdo byl schopen alespoň reportovat bugy sem do komentářů, protože testovat to sám je mimo moje možnosti. Vzhledem k tomu, že Čeština pro WoW je velice navštěvovaná stránka zde na mojí wiki, rozhodl jsem se tento projekt dotáhnout zase o kus dál právě pokračováním tohoto patche, který nyní tuto češtinu také obsahuje + mnoho dalšího, co tato původní čeština neobsahovala, možná si troufnu říct, že tu máme první skoro enCZ lokalizaci. Nejen upravený login screen do vzhledu této wiki s možností uložení hesla, ale o i nové pozadí při výběru postav a nebo dokonce tvorba postav - dejte svému WoW nový kabát a oživte ho novým obsahem. Tuto verzi vydávám už jen v CZ - ostatní jsem vydal i s ENG verzí patche - protože nyní už jde z velké části také o češtinu, ale jinak do patchů s nějakým world buildingem, které chci ještě vydat v budoucnu dám osekanou ENG verzi. Není vyloučeno, že vyjde i další verze tohoto login screenu, pokud se někdo bude chtít angažovat na spoluvývoji a zejména kontrole překladů a funkčnosti. Tuto rozsáhlou českou verzi nyní obsahuje i největší update pro herního klienta - WotLK Boost.

Changelog

V1.0 - První release.
V1.1 - Upravené barvy kamenů, opravené chyby v překladu.
V1.2 - Pár oprav a nová hudba v menu.
V1.3 - Dodělané překlady v menu, nový vzhled písma. V patchi jsou nyní zabudované 4 mnou používané addony - lze je kdykoliv vypnout.
V1.4 - Písmo znovu předěláno na co nejpodobnější tomu standardnímu, ale umí háčky a čárky, menu přizpůsobeno pro češtinu. Nové loading screeny (Kalimdor, Eastern Kingdoms, Outland, Northrend) jak pro rozlišení 4:3 tak pro 16:9.
V1.5 - Další překlady v menu, zaktulizované verze Addonů.
V1.6 - Pár dalších překladů, nově podpora jak enUS tak i enGB klienta, upravený vzhled.
V2.0 - Mnoho dalších překladů, úplně nový vzhled, nová hudba v menu, kompletně přepsaný kód, chytřejší a funkčnější.
V3.0 - Překlady celého menu a téměř i celé hry jsou hotové, nový login screen a zmodernyzovaný character select. Fast Login Screen byl spojen a Češtinou pro WoW a nyní si toto rozšíření můžete zapnout v addonech, bohužel zatím pasuje jen pro rozlišení 1920x1080, což přepracuji i na 1680x1050 hned jak bude čas.

Download

Archiv obsahuje Patch-I a upravené WoW.exe pro 3.3.5a.

Video

Fast_Login_Screen_v2.0

Fast Login Screen v2.0

Fast_Login_Screen_3

Fast Login Screen 3

Galerie

Mainpagepic.png

Advertisement