Reznik Wiki
Advertisement

BGPatchLogo - kopie.png

Informace o Patchi

Battleground Patch je primárně určen lidem, kteří hrajou BGčka na legacy serverech, a protože jich je stále mnoho a to včetně mě, tak jsem se rozhodl pro realizaci tohoto projektu jehož smyslem je zabít onen sterotyp sice velmi povedených, ale buďme upřímní již okoukaných BG. Můžete se tak těšit na všech 6 battlegroundů - které WotLK nabízí - v novém kabátě. Už před tímto velkým patchem jsem některé z nich vydával postupně. Nyní jsou všechny v jednom patchi, otestované a vychytané od předchozích chyb a také někdy s novými nápady. Je možné, že se zde najdou

Duskwood Basin

nějaké další chyby, proto budu rád za feedback třeba zde v komentáři.


Pochopitelně velké změny ve vzhledu layoutu herních map nejsou zadarmo a tak i přes veškerou snahu jsou zde malé rozdíly v pozicích nových modelů. Snažil jsem se maximálně dodržet jejich správné rozvržení abych neznevýhodnil a nebo naopak nezvýhodnil hráče s tímto patchem, ale upřímně řečeno vše je nakonec o tom jak s tím samotný hráč naloží - zda bude hrát fair play. Mapy jsem se snažil prostě vychytat po všech stránkách, ale ne všechno je možné - jeden problém je v Strand of the Ancients. Na mapě je nastavený déšť a i když ho změním v patchi, nestačí to - jde o serverside nastavení. Naopak v Alterac Valley jsou zase sněhové bouře, ale ty jsem upravil změnou modelu sněhu, takže zde je problém vyřešený a vzhled pouště není ničím narušen. Stejným způsobem můžu upravit i ten déšť v SotA - tedy na mapě kde je nyní sníh, ale pak by sněžilo i v AB, WSG a IOC. Proto jsem prostě ponechal déšť v SotA, navíc sníh s deštěm možný je.


Battlegroud Pacth nabízí jednu dříve

WSG: Orcs vs Humans

nevydanou mapu (kromě vydání pouze zde na wiki viz. novinky č.27) - modifikaci na Isle of Conquest. Patch je zatím jen pro WotLK, ale možná bude i TBC vydání. Je tu také vylepšená voda po vzoru expanze Cataclysm a upravený PVP Frame - tedy tabulka přihlašování do BG, kde jsou u jednotlivých BG nová pozadí. Dále patch obsahuje také speciálně upravenou verzi Fast Login Screenu přímo pro tento patch viz. galerie.


Patch obsahuje tyto mapy:

Download


EDIT(5.1.2021): Nová verze 1.1 viz. galerie poslední screenshot

Video

Battleground_Patch

Battleground Patch

Galerie

Advertisement